Forside Politikk Kommunestyret

Kommunestyret i Våler

Her vil du finne kontakt informasjon på de 21 medlemmene i kommunestyret i Våler kommune.

Navn Epostadresse Mobil Parti
Reidar Kaabbel reidar.kaabbel@valer-of.kommune.no 994 99 449 SP - Ordfører
Karianne K. Kullerud ja_k@outlook.com 481 63 086 SP - Varaordfører
Gunnar Skullerud gunnarskallerud@yahoo.no 900 53 014 SP
Inger Marie D. Standal folkestadlia5@online.no 928 29 281 SP
Britt Johanne Østby brittjohanneostby@hotmail.com 917 03 914 SP
Anders Martin Wethal anders_w@live.no 414 29 142 SP
Fredrik Bjerketvedt fredrikbjerketvedt@hotmail.com 900 20 442 SP
Ole Larssønn Paulshus opaulshu@online.no 993 53 069 SP
Thomas Hagen thomas2112hagen@gmail.com 959 35 553 SP
Mats Johannes Melleby mats.jm@gmail.com 481 99 658 SP
Dag Akselsen dag@muskedalen.no 906 62 753 AP
Tom Kenneth Otterbekk chelsea1970@hotmail.com 951 22 679 AP
Marte Øverdal Eklund marte_eklund@hotmail.com AP
Arnfinn Linge arnfinn@linge.nu 975 01 010 Uavhengig (tidligere FRP)
Lena Linge lena@linge.nu 940 55 677 Uavhengig (tidligere FRP)
Tom Håvel Bakken tomhaav.b@gmail.com 984 29 627 FRP
Benedicte Dyvik bdyvik@online.no 915 35 550 H
Andreas Holm andreas@wemade.no 400 13 559 H
Petter Marthinsen petter@emerio.no 930 96 747 H
Leif Odd Feragen leif.odd.feragen@outlook.com 934 81 224 H
Brynjar Høidebraaten brynj-ho@online.no 908 22 446 KRF